Gemiler
 
  Ana Sayfa
  Ziyaretşi defteri
  Site'ye Kaynak Sağlayanlar
  Hakkında Pek Fazla Bilgi Bulamadığım Batıklar
  Kitaplar
  Denizaltılar ve Gemilerde Görev Yapmış Kişilerin İsimleri
  => Mariotte Den.
  => UB-46 Den.
  => UB-45 Den.
  => UB-7 Den.
  => UB-3 Den.
  1.Dünya Savaşı (Karışık)
  Karadeniz Cephesi (1.Dünya Savaşı)
  Ekinlik Adası Batıkları
  Sinop Baskını (30 Kasım 1853)
  Çanakkale-Marmara Cephesi
  Çeşme Savaşı
  Trablusgarp ve Balkan Savaşları
  93 Harbi
  Alman Açık Deniz Filosunun Scapa Flow'daki İntiharı
  Antik ve Ortaçağ Dönemine Ait Batıklar
  1946-201?
  1500-1914 (Savaş Öncesi)
  1918-1939
  2.Dünya Savaşı
  Yeni sayfanın başlığı
Mariotte Den.
Commandant : FABRE Auguste Joseph Pierre, Lieutenant de vaisseau (Citation).
Second : BOSSY André Siméon Valmon, Lieutenant de vaisseau.
Lieutenant de vaisseau : MASSON Louis Ernest Alexandre Christophe.
(BOSSY et MASSON seront décorés de la Légion d'Honneur et de la Croix de Guerre).
Premier Maître électricien : GOULIN Georges Albert (sera décoré de la Légion d'Honneur).  
Maître électricien : CORRE Alexis (Citation).
Maître torpilleur : PAPOU Georges (Citatiion).
Maître mécanicien : VENTRILLON Henri (Citation).(qui effectivement décèdera en captivité à KARAHISSAR - TURQUIE d'ASIE)
Second Maître électricien : ARZUR Jean (Citation).
Second Maître timonier : GOASDUFF René (Médaille Militaire et Croix de Guerre).
Le reste de l'équipage sera cité à l'ordre de l'Armée navale,  savoir :
Second-Maître torpilleur : Guibert Michel.
Second Maître pilote ; LAGADEC Jean.
Second Maître torpilleur : PRIOL Jean.
Second Maître électricien : TREBOUTA Yves.
Second Maître de manoeuvre : VIGOT Gratien.
QM mécanicien : ARTAUD Eugène.
QM mécanicien : BLEUMEN Guillaume.
QM mécanicien : FOURNIER Charles.
QM électricien : JEANNIN Adolphe.
QM mécanicien : LELIAS Louis.
QM mécanicien : MENISSIER Arthur.
QM mécanicien : OUSTRIE François.
QM électricien : RAYNAUD Hervé.
QM mécanicien : SAILLARD Gaston.
QM mécanicien : VAUTIER Victor.
QM mécanicien : VERINE Émile.
Mt s.spéc. : DUCHATEAU Pierre.
Mt cuisinier : GAUTHIER Félix.
Mt électricien : GUILLARD Jules.
Mt torpilleur : LEDUN Charles.
Mt s.spéc. : LELEU Raymond.
Mt mécanicien : LEPORT Ernest.

 
  Bu websitesinin sahibi "Top liste" ekstrasını daha aktive etmemiş!  
Facebook beğen  
   
Reklam  
   
Bugün 4 ziyaretçi (91 klik) kişi bu siteyi ziyaret etti
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=